ecosalix.lt - Susidomėjote elektrą taupančiais šviestuvais?

Raskite prekes pagal kategoriją:
Prekių katalogas


Kam reikalinga apšvietimo modernizacija?
  Finansinė nauda   Papildoma nauda

Paslaugos
  Pirminė konsultacija   Energijos suvartojimo analizė   Šviestuvo demonstracija   Darbas su projektu


Susidomėjote elektrą taupančiais šviestuvais?


UAB „Ecosalix“ padės Jums sumažinti energijos suvartojimą, nenutraukiant ir nepadarant žalos verslui. Mūsų klientai yra didieji prekybos centrai, mažmeninės prekybos įmonės, logistikos centrai, sandėliai, įvairūs pramonės sektoriai, kuriems mes pateikiame energijos suvartojimo mažinimo sprendimus.

 

Pradžioje susisiekite su mumis el. paštu info@ecosalix.lt arba telefonu +370 616 51583


Įprastinis darbo procesas vienetiniam projektui:

Susisiekite su mumis ir pasikonsultuokite nemokamai, kad mes galėtume nustatyti prioritetus skirtingose veiklos srityse, kaip antai:

* Finansiniai rodikliai – ar Jums reikia investicijų atsiperkamumo per tam tikrą laikotarpį (mėn., metai)?

* Ar Jūs prekes planuojate įsigyti išsimokėtinai – iš sutaupytų lėšų už elektros energiją?

* Aplinkosauga – ar norite padaryti pareiškimą dėl anglies dioksido išmetimo mažinimo?

* Šviesos kokybė – ar Jūs norite išspręsti problemas su esamu apšvietimu?

* Netiesioginių išlaidų mažinimas – ar norite sumažinti šviestuvų eksploatacines išlaidas, sumažinti šviestuvų skleidžiamą šilumą?

* Detektoriai – ar norite įsirengti būvio, šviesos jutiklius detektorius?Šiame pirminiame etape, remdamiesi darbo laiku ir išlaidomis už elektros energiją, mes galime paruošti nemokamą pirminį pasiūlymą – prognozes apie Jūsų investicijų grąžą.

  1. Mes atliekame nemokamą Jūsų įmonės apšvietimo analizę.

Šiame etape susitariame susitikti Jums patogiu laiku Jūsų įmonėje, kur mes atliksime nuoseklią esamo apšvietimo apžiūrą ir paruošime pirminį pasiūlymą.

  1. Mes nemokamai sumontuosime bandomuosius ekonomiškus šviestuvus.

Jeigu mūsų pasiūlymas Jus sudomino, yra Jums naudingas ir Jūs pasirengęs atliktį kitą žingsnį, mes sumontuosime Jūsų patalpose nemokamai bandomuosius šviestuvus 30-iai dienų. Tai būtina tam, kad įrodytume šviestuvo galimybes, išmatuotume liuxus realiose darbinėse sąlygose. Plačiau galite skaityti čia.

  1. Mes pateikiame visą energijos taupymo / atsipirkimo analizę.

Sumontavę bandomuosius ekonomiškus šviestuvus, per bandomąjį laikotarpį mes paruošime kompleksinį pasiūlymą. Jis susideda iš:

a) rekomenduojamas produktas;

b) rekomenduojami davikliai;

c) darbų sąmata;

d) atsiperkamumo analizė (dažniausiai nuo 6 mėn. iki 2 metų);

e) finansavimo galimybės.

 

  1. Projekto realizavimas ir valdymas.

Mūsų projekto vadybininkas su projekto užsakovo koordinatoriumi susitinka iki projekto įgyvendinimo ir atlieka visus matavimus, suderina prekių pristatymo sandėliavimo ir darbų eigą bei grafikus, kad kuo mažiau tai atsilieptų Jūsų darbuotojams ir kasdieniam darbui. Viską užfiksuoja. Po atliktų darbų dar kartą atliekami visi matavimai ir viskas užfiksuojama.

  1. Projekto užbaigimas ir papildomos paslaugos.

Užsakovo pageidavimu mes priimame utilizavimui senus šviestuvus. Atsakingiems asmenims pravedame instruktažą apie šviestuvų programavimą bei tinkamą jų eksploataciją.

Suteikiame 2 metų garantiją įrangai ir darbams. Galima nusipirkti garantiją iki 3 metų.Populiariausi: UE50AU8072', T5 28w, UE50AU8072, ">)), ">)), ">)), ">)), ">)), ">)), ">)),