ecosalix.lt - ENERGIJOS TAUPYMO SPRENDIMAI PARDUOTUVĖJE

Raskite prekes pagal kategoriją:
Prekių katalogas


Kam reikalinga apšvietimo modernizacija?
  Finansinė nauda   Papildoma nauda

Paslaugos
  Pirminė konsultacija   Energijos suvartojimo analizė   Šviestuvo demonstracija   Darbas su projektu


ENERGIJOS TAUPYMO SPRENDIMAI PARDUOTUVĖJE


Šiuo metu prekybininkai susiduria su vis didėjančia konkurencija, kainu karu ir nuolatine kova dėl kiekvieno pirkėjo. Todėl išlaidų mažinimas, pardavimų didinimas ir įkvėpiančios atmosferos pirkimams sukūrimas yra pagrindiniai jų tikslai.

 

Kiekviena sutaupyta kilovatvalandė elektros energijos tiesiogiai didina Jūsų pelną.

 

Vienas iš efektyvesnių sprendimų norint sumažinti išlaidas yra senų lempų ar šviestuvų pakeitimas ekonomiškais, nes apšvietimas sudaro 52%  nuo visų išlaidų už elektros energiją.

 • Naujas apšvietimas suvartoja iki 50% mažiau elektros energijos.
 • Sumažėja apšvietimo priežiūros išlaidos, nes naujas apšvietimas patikimesnis ir jo tarnavimo  laikas yra gerokai ilgesnis.
 • Profesionalus prekių apšvietimas - realiai padidina pardavimus.
 • Įgaunamas pranašumas prieš konkurentus.
 • Sumažėja elektros energijos kainų kilimo įtaka verslui.
 • Netiesiogiai taupoma elektros energija, nes naujo apšvietimo mažesnė išskiriama šiluma, o tai sumažina oro kondicionavimo sistemos apkrovą.
 • Srovė sumažėja 3-5 kartus, kas leidžia sumažinti elektros energijos sistemos nuostolius ir taip taupyti elektros energiją.

Apšvietimo modernizacija atsiperka greičiau nei baigiasi garantinis laikotarpis.

Modernizavus apšvietimą, ne tik iškart pradėsite taupyti lėšas, kurias skirdavote už elektros energiją,  bet ir padidinsite savo pardavimus.

 

 

1. Bendras apšvietimas

a)  Sutaupykite iki 50%  elektros energijos nekeičiant įrengtų šviestuvų


T5 sistema – tai adapteris leidžiantis greitai ir be didelių investicijų pakeisti šviestuvuose tradicines fluorescencinės T8/T10/T12 tipo lempas taupesnėmis T5 lempomis.

Tai pats pigiausias ir greičiausias būdas sutaupyti. Tokia investicija atsiperka greičiau nei per metus laiko, o pakeitimo darbų terminai patys trumpiausi.

 Priežastys, kodėl verta T8 (T10, T12) lempas pakeisti į T5 sistemas:

 • Lyginant su elektromagnetinėmis T8 (T10, T12) sistemomis, T5 sistema padės sutaupyti 40-50% elektros energijos, o kartu atitinkamai sumažins apšvietimo kaštus.
 • Nereikia keisti turimų šviestuvų, T5 sistema montuojama vietoj buvusių lempų.
 • Pasibaigus T5 lemputės tarnavimo laikui užtenka pakeisti tik lemputę.
 • Lengvas montavimas, toks pat, kaip keičiant perdegusią lempą. Nereikalauja didelių darbo sąnaudų vykdant ES direktyvos 2005/32/EC nuostatas.
 • Galios koeficientas padidėja nuo 0,5 (naudojant elektromagnetinius balastus) iki 0,98. Srovė sumažėja 3-5 kartus, kas leidžia sumažinti elektros energijos sistemos nuostolius ir taip taupyti elektros energiją.
 • T5 sistema pasileidžia iš karto be mirgėjimų, net esant žemai temperatūrai ar žemai įtampai.
 • Geresnis spalvos efektyvumas.
 • Aukštų dažnių elektroninis balastas, apsaugo akis nuo 50Hz šviesos mirgėjimo, kurį sukeldavo elektromagnetiniai balastai.
 • Nėra T8/T10/T12  elektromagnetinėmis sistemomis būdingo triukšmo.
 • Mažesnė T5 sistemos išskiriama šiluma - netiesiogiai taupoma elektros energija, nes sumažinama oro kondicionavimo sistemos apkrova.
 • T5 sistemos reflektorius nukreipia šviesą reikiama kryptimi ir taip pagerina sistemos efektyvumą, bei taupo daugiau elektros energijos.

b) Atnaujinkite apšvietimą panaudojant efektyvesnius šviestuvus

 

 

Išskaičiavus tikslų naujų šviestuvų išdėstymą galima sutaupyti iki 60% apšvietimui sunaudojamos elektros energijos. Be to yra galimybė išsirinkti tinkamiausius šviestuvus skirtingoms prekybos salės vietoms. Pagal savo galimybes galite rinktis T5 liuminesencinius arba LED šviestuvus.

Prekybos salėje apšvietimas privalo būti įjungtas nuo darbo pradžios iki pabaigos. Norint išvengti žmogiškojo faktoriaus, įrengite apšvietimo valdymą panaudojus programuojamą skaitmeninį laikrodinį jungiklį, kuris užtikrins automatinį įsijungimą ir išjungimą pagal nustatytą laiką. Taip apšvietimas nesuvartos elektros energijos daugiau kaip numatyta, nes tai jau nepriklausys nuo personalo veiksmų.

 

 

2. Akcentinis apšvietimas - PRIDĖKITE BLIZGESIO SAVO PREKĖMS

 

Akcentinis apšvietimas naudojamas vizualiniam patrauklumui, išskirtinom prekėm pabrėžti. Vaisiai ir daržovės besimaudantys akcentinio apšvietimo spinduliuose atrodo įpatingai šviežūs ir  patrauklūs Jūsų pirkėjams.

Mes siūlome aukštos kokybės LED akcentinius šviestuvus. Lyginant su įprastais metalo halogeno dujų halogenais, LED šviestuvai yra iki 60% ekonomiškesni ir tarnavimo laikas siekia net 40 000 valandų. LED akcentiniai šviestuvai parinkus atitinkamą šviesos spalvos temperatūrą suteiks patrauklią prekių išvaizdą ilgam laikui. Ne mažiau svarbu, kad galima pasirinkti apšvietimo kampą, taigi tas pats šviesos kiekis gali būti skirtingai išsklaidomas.

 

 

3. Fasado apšvietimas

Kaip sakoma, niekada nebus antro šanso geram pirmam įspūdžiui sukurti. Būtent dėl to toks svarbus Jūsų pastato apšvietimas. Pastatai su apšviestais fasadais gerai įsiminami ir pritraukia dėmesį, pabrėžia pastato individualumą bei išskirtinumą, kas išskiria Jus iš kitų. Pastato apšvietimas - tai puikus būdas pabrėžti savo kompanijos įvaizdį. Norint išsiskirti konkurencinėje erdvėje panaudojant šiolaikiškas technologijas, galima ryškiai apšviesti įmonės logotipą ir pavadinimą. Siekiant pabrėžti savo pastato individualumą, panaudokite dinamiško apšvietimo efektą, keičiantį šviesos toną bei kryptį. Visa tai padės Jūsų pastatui išsiskirti iš kitų.


 4. Kiti sprendimai


Tiesiog išjunkite iš tinklo nenaudojamus elektros prietaisus.

 

Nustatykite kompiuterius miego režimui arba išjunkite, kai jie nenaudojami. Tipiškas stalinis kompiuteris, monitorius ir bendro naudojimo spausdintuvas naudoja apie 200 Wh. Galima įsirengti "Smart" maitinimo skirstytuvus  su įmontuotais būvio davikliais, kurie gali išjungti įjungtus prietaisus, pavyzdžiui, spausdintuvus ir monitorius, kai vartotojų nėra.

 

Išjunkite ventiliacijos sistemas kada jos nereikalingos, nedarbo metu sumažinkite oro kondicionavimą.

 

Pagalbinėse patalpose HVAC valdiklius nustatykite ant minimumo.

 

Kai kurie įrenginiai negali būti visiškai išjungti, bet galima juos nustatyti ant minimalaus lygio ir taip taupyti energiją.

 

Įpratinkite personalą laikas nuo laiko stebėti sanmazgus, nes dažnai pasitaiko atvėju, kai paliekamas neužsuktas vanduo arba vanduo bėga dėl maišytuvo gedimo. Nedelsiant informuokite atsakingus asmenius dėl remonto būtinybės.

 

Pasirūpinkite savo ventiliacine sistema. Ją būtina reguliariai valyti ir aptarnauti, kad būtų galima išvengti didelių papildomų apkrovų.

 

Su termometru patikrinkite  oro kondicionieriaus paimamo oro temperatūrą, po to  patikrinkite, išeinančią oro temperatūrą.  Jeigu temperatūrų skirtumas yra mažesnis nei 8 °C arba daugiau kaip 12 ° C, nedelsiant kvieskite licencijuotą specialistą patikrinti oro kondicionavimo sistemos. Oro filtrus keiskite kas mėnesį. Jie turėtų būti keičiami dažniau, jei ore yra daug kietųjų dalelių.

 

Kas ketvirtį tikrinkite kondensatoriaus spirales ar nėra susikaupusių šiukšlių. Kruopščiai nuplaukite spirales aušinimo sezono pradžioje arba pabaigoje.

 

Pakėlę ranką iki oro kanalų patikrinkite ar yra pakankamas oro srautas. Jei  oro srautas mažas, būtina kviesti licencijuotą techniką.

 

Pasirūpinkite tinkama supermarketo eksploatacija, t.y. kad Jūsų specialistai prižiūrintys objektą  pastoviai reguliuotų visas pastato sistemas, siekiant užtikrinti, kad jos veiktų tinkamai ir efektyviai. Tyrimai parodė, kad nuolat stebint pastato energetikos sistemas galima sumažinti sąskaitas už elektros energiją nuo 5 iki 10 proc. 

 

                     

 Populiariausi: UE50AU8072', T5 28w, UE50AU8072, ">)), ">)), ">)), ">)), ">)), ">)), ">)),